jump to navigation

ilus algus… June 13, 2012

Posted by annushka in asjadest, elu on ilus, pojkvän.
trackback

suvi on käes, päriselt!!!! esimene puhkusenädal on olnud tegevusrohke ja vahva. vahel olen lausa otsustanud, et nüüd võtan ja magan nii kaua, kui tahan. sest kui seda ei otsusta, siis on kogu aeg midagi teha ja kuhugi minna. ma olen tähele pannud, et mul on hädasti vaja regulaarseid lebotamishommikuid, siis ma tunnen, et elu on lill ja jõuan elada ka “vara üles, hilja voodi” elu.

viimase viie kuu jooksul oleme me pojkväniga teinud palju asju koos esimest korda. ma lausa imestan, mida kõike me pole kunagi koos teinud, kuigi oleme 8 aastat tuttavad olnud. no näiteks ratastega polnud me enne eelmist nädalat koos sõitnud. ega me nüüd ka pikalt ei saanud, sest oli kiire ja pidime osa teest autoga läbima. pildil on meie rattad koos, kas pole mitte nummi.

kohe kui kool eelmisel nädalal lõppes, läksin oma õpetajast sõbranna juurde ja me veetsime ühe korraliku käsitööpäeva. mina näiteks tegin oma piiblile uued kaaned, sest mu vana, hea kallis piibel hakkas juba koost lagunema. lisaks hakkasin lõngajuppidest lapitekki heegeldama. heegeldamine meeldib mulle palju rohkem kui kudumine, on kuidagi lihtsam ja mõnusam. ma arvan, et mul on vähemalt kolmandik tekist valmis, kuigi lõpuks nende lappide kokkuheegeldamine võtab vist päris kaua aega. eks me näe. päris mitu lappi heegeldasin eile ja üleeile autos, käisime nimelt sõpradega maal. autos heegeldamine on vinge, peaaegu nagu lõbustuspargis oleks, pea hakkab veidi ringi käima. üldse on heegeldamine üks hüpnootiline tegevus, ma ei suuda lõpetada, kui juba alustan. ikka tahaks veel natuke ja veel natuke…

Advertisements

Comments»

No comments yet — be the first.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: